Першість Старобільского району з волейболу серед школярів

21 лютого, відбулись заключні змагання Першості району з волейболу серед школярів, замкнули волейбольний сезон дівчата, учениці 10-11 класів. Захід організований відділом сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації і Відділом освіти райдержадміністрації.
Для участі в змаганнях зібралось 5 команд, які зіграли за коловою системою.
У підсумку, 5 сходинку посіла команда Чмирівського ліцею. Четвертим були вихованки Петроівської ЗОШ. Третє місце і бронзові нагороди вибороли учениці Старобільської ЗОШ № 4.
Справжня інтрига трималась до останнього туру, де повинні були зустрітись команди Старобільської гімназії та Старобільської СЗОШ № 3, які до «фіналу» не поступались жодною партією.
Остання гра мала характер справжнього фіналу, жодна з команд не мала наміру віддати супернику жодного очка, борячись за кожен м’яч. Першу партію впевнено виграли гімназистки. Другу - учениці третьої школи, підсумок гри і володарі золотих нагород визначався на тай-брейкі. Тут сильнішими були дівчата Старобільської СЗОШ № 3, вони і стали переможцями першості у цій віковій групі.
Традиційно, біли визначені краці гравці за амплуа. «Кращім захисником» визнана Маякова Єва (Старобільська ЗОШ № 4), «Кращим нападником» оголосили Ганзій Юлію (Старобільської СЗОШ № 3), а звання «кращого гравця» по праву дісталось Світличній Дар’ї (Старобільська гімназія).
Команди - переможниці нагороджені кубками, гравці – медалями і грамотами від організаторів.
Таким чином, за підсумками волейбольних баталій Староібльська гімназія святкувала перемоги у змаганнях юнаків, Старобільська СЗОШ № 3 – серед дівчат.